Ako odstrániť neprijémný zápach septiku, alebo žumpy?

Tiež poznáte ten typický zápach septiku, žumpy, alebo suchého WC pri náhlej zmene počasia, alebo pri vyšších teplotách? Máte v septiku chrasty, nánosy, alebo kaly, ktoré znižujú maximálny objem septiku a musíte často platiť za vývoz septiku alebo žumpy? Máme pre Vás a Váš rodinný dom, chalupu, alebo chatu sa septikom, žumpou, alebo suchým záchodom pomoc. Výrobok SEP 1 - baktérie pre Váš septik a žumpu od spoločnosti Proecosan Vám pomôže odstrániť zápach aj kaly zo septiku, alebo žumpy. S produktami spol. Proeco nemusíte často platiť drahý vývoz žumpy a septiku a následnú likvidáciu organických odpadov!

Výrobok SEP 1 - baktérie pre Váš septik a žumpu je zmes vybraných a špeciálne vypestovaných kmeňov baktérií, ktoré rozkladajú organické látky. Keď sa baktérie dostanú do vody obsahujúce organický odpad, začnú byť aktívne, začnú produkovať špecifické enzýmy, s ktorých pomocou dokážu rozkladať bielkoviny, škrob, uhľohydráty, živočíšne a rastlinné tuky, papier a ďalšie organické odpadové materiály. Baktérie vyšľachtené v laboratóriách spol. Proeco sú rýchle a veľmi účinné. Svojim pôsobením odstránia zápach a celý zdroj zápachu. Tiež značne predĺži interval vyváženia septiku či žumpy. Výrobok SEP 1 - baktérie pre Váš septik a žumpu znižuje hromadenie pevných nežiaducich organických látok, kalov a tvorbu peny. Pôsobením baktérií sa z pevných kalov a usadenín stáva odpadová voda, ktorú je možné bez akýchkoľvek obáv použiť ako hnojivovú zálievku pre kvety či zatrávnenej plochy.

Mr. Bacteria Bio-enzymatické čističe pre Váš SEPTIK/ŽUMPU kúpite  >>> TU <<<

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché. Váš septik obsahuje malé množstvo baktérií, ktoré pomáhajú rozkladať organický odpad. Pridaním našich baktérií zvýšite obsah baktérií vo Vašom septiku a tým aj veľmi výrazne zrýchlite rozklad organického odpadu. 90% organického odpadu (fekálie) je tvorený z uhlíka, kyslíka a vodíka, ktoré sa v septiku vyskytujú v zlúčeninách. Tieto zlúčeniny baktérie neustále rozkladajú na jednoduchšie a jednoduchšie látky, až ich nakoniec rozloží na vodu H2O a oxid uhličitý CO2, kde CO2 sa uvoľňuje vo forme plynu do ovzdušia a voda H2O zostáva v septiku.

Naše bakteriálne prípravky teda priamo a veľmi účinne rozkladajú zdroje zápachu a tým odstránia zápach zo septiku vrátane chrást a kalov!

Proeco dodáva bakteriálne zmes v prášku, aby boli baktérie dlhšie uchovateľné. Pred použitím musíte baktérie aktivovať, oživiť. Postup je veľmi jednoduchý - potrebné množstvo suchej zmesi baktérií nasypte do vlažnej vody (max: 40 ° C) v pomere plná odmerka: 2l vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte do WC alebo iného odpadu. Dôležité upozornenie: Vyvarujte sa aplikácie dezinfekčných prostriedkov, ktoré obsahujú vysoké množstvo chlóru a lúhov, ktoré ústia do ošetreného septiku či žumpy. Tieto prostriedky znižujú činnosť baktérií. Na čistenie toaliet, umývadiel, apod. Môžete využiť naše nové bakteriálne prípravky na čistenie WC, kobercov alebo čalúnenia. Každý nami ponúkaný výrobok spoločnosti Proeco je 100% ekologický a prírodný produkt. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé bakteriálne kmene, kyseliny, lúhy, fosfáty či ďalšie ekologicky nevhodné látky.

Mr. Bacteria Bio-enzymatické čističe pre Váš SEPTIK/ŽUMPU kúpite  >>> TU <<<

Bakteriálna sila:

Predajom bakteriálnych prípravkov sa zaoberáme už 8 rokov a vieme, že pri výrobe kvalitných a naozaj veľmi účinných bakteriálnych zmesí je veľmi dôležitá bakteriálna sila prípravku (čiže počet baktérií, ktorý daný výrobok obsahuje). Čím vyšší obsah baktérií prípravok obsahuje, tým stúpa aj jeho bakteriálna sila. Z toho dôvodu uvádzame u každého nášho prípravku počet baktérií! Deklarujeme tým, že naše prípravky obsahujú veľké množstvo baktérií, ktoré pomáhajú veľmi účinne zlikvidovať zápach aj organický odpad! U našich prípravkov nekupujete mačku vo vreci - pri každom výrobku uvádzame počet baktérií!

Mr. Bacteria Bio-enzymatické čističe pre Váš SEPTIK/ŽUMPU kúpite  >>> TU <<< sk popis fotky 2 sk popis fotky 3 sk popis fotky 1

Rady a tipy

Mr. Bacteria No. 1-14 známka kvality

Na našom webe môžete nakupovať výrobky značky Mr. Bacteria pod označením Mr. Bacteria No. 1-14. Všetky výrobky značky Mr. Bacteria sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, čo zabezpečuje ich kvalitu, vysokú bakteriálnu silu a funkčnosť. Výrobky Mr. Bacteria sú preverené tisíckami spokojných zákazníkov. Vyskúšajte tiež kvalitu a funkčnosť našich výrobkov. Tešíme sa z Vašej spokojnosti s používaním našich výrobkov. Váš Mr. Bacteria e-shop tím!

Prečo produkty Mr. Bacteria

  • Záruka originality výrobkov
  • Vyrobené z najkvalitnejších surovín
  • Vysoká bakteriálna koncentrácia a účinnosť
  • Doprava od 169 EUR hodnoty nákupu zdarma
  • Celá ponuka výrobkov na sklade
  • Odoslanie objednávky do 24 hod.
  • Tisícky spokojných zákazníkov
všetky produkty

KONTAKTUJTE NÁS

go pay logo bank card
European customer infoline
(communication in English language):
+421 907 840 000
European customer infomail
(communication in English and other languages):
info@mrbacteria.eu
Top