Ako odstrániť neprijémný zápach z domovej ČOV?

Tiež poznáte ten typický zápach čističky odpadových vôd (ČOV) pri náhlej zmene počasia, alebo pri vyšších teplotách? Máte v ČOV upchaté filtre, plné komory organického odpadu, nánosy, alebo kaly, ktoré výrazne znižujú filtračný a sedimentačný účinok ČOV a musíte často platiť za údržbu? Máme pre Vás a Váš rodinný dom, chalupu, alebo chatu s ČOV pomoc. Výrobok ČOV 2 - baktérie pre Vašu čistiareň odpadových vôd od spoločnosti Proecosan Vám pomôže odstrániť zápach aj kaly z Vašej čističky odpadových vôd. S produktmi spol. Proeco nemusíte často platiť drahú údržbu čističky odpadových vôd a následnú likvidáciu organických odpadov!

Výrobok ČOV 2 - baktérie pre Vašu čistiareň odpadových vôd je zmes vybraných a špeciálne vypestovaných kmeňov baktérií, ktoré rozkladajú organické látky. Keď sa baktérie dostanú do vody obsahujúce organický odpad, začnú byť aktívne, začnú produkovať špecifické enzýmy, s ktorých pomocou dokážu rozkladať bielkoviny, škrob, uhľohydráty, živočíšne a rastlinné tuky, papier a ďalšie organické odpadové materiály. Baktérie vyšľachtené v laboratóriách spol. Proeco sú rýchle a veľmi účinné. Svojim pôsobením odstránia zápach a celý zdroj zápachu. Výrobok ČOV 2 - baktérie pre Vašu čistiareň odpadových vôd znižuje hromadenie pevných nežiaducich organických látok, kalov a tvorbu peny v čističke odpadových vôd. Pôsobením baktérií sa z pevných kalov a usadenín stáva odpadová voda, ktorú je možné bez akýchkoľvek obáv použiť, ako hnojivovú zálievku pre kvety či zatrávnenej plochy.

Mr. Bacteria No. 2. Bio-enzymatický čistič pre Vašu Domovú ČOV  >>> TU <<<

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché. Vaše domové čističky odpadových vôd obsahuju malé množstvo baktérií, ktoré pomáhajú rozkladať organický odpad. Pridaním našich baktérií zvýšite obsah baktérií vo Vašej ČOV a tým aj veľmi výrazne zrýchlite rozklad organického odpadu. 90% organického odpadu (fekálie) je tvorený z uhlíka, kyslíka a vodíka, ktoré sa v septiku vyskytujú v zlúčeninách. Tieto zlúčeniny baktérie neustále rozkladajú na jednoduchšie a jednoduchšie látky, až ich nakoniec rozloží na vodu H2O a oxid uhličitý CO2, kde CO2 sa uvoľňuje vo forme plynu do ovzdušia a voda H2O zostáva ČOV.

Naše bakteriálne prípravky teda priamo a veľmi účinne rozkladajú zdroje zápachu a tým odstráni zápach z ČOV vrátane chrást a kalov! Proeco dodáva bakteriálne zmesi v prášku, aby boli baktérie dlhšie uchovateľné. Pred použitím musíte baktérie aktivovať, oživiť. Postup je veľmi jednoduchý - potrebné množstvo suchej zmesi baktérií nasypte do vlažnej vody v pomere plná odmerka: 3l vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte prostredníctvom WC do odpadového systému. Každý nami ponúkaný výrobok spoločnosti Proecosan je 100% ekologický a prírodný produkt. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé bakteriálne kmene, kyseliny, lúhy, fosfáty či ďalšie ekologicky nevhodné látky.

Mr. Bacteria No. 2. Bio-enzymatický čistič pre Vašu Domovú ČOV  >>> TU <<<

Bakteriálna sila:

Predajom bakteriálnych prípravkov sa zaoberáme už 8 rokov a vieme, že pri výrobe kvalitných a naozaj veľmi účinných bakteriálnych zmesí je veľmi dôležitá bakteriálne sila prípravku (čiže počet baktérií, ktorý daný výrobok obsahuje). Čím vyšší obsah baktérií prípravok obsahuje, tým stúpa aj jeho bakteriálna sila. Z toho dôvodu uvádzame u každého nášho prípravku počet baktérií! Deklarujeme tým, že naše prípravky obsahujú veľké množstvo baktérií, ktoré pomáhajú veľmi účinne zlikvidovať zápach aj organický odpad! U našich prípravkov nekupujete mačku vo vreci - pri každom výrobku uvádzame počet baktérií!

Mr. Bacteria No. 2. Bio-enzymatický čistič pre Vašu Domovú ČOV  >>> TU <<< sk popis fotky 3 sk popis fotky 1 sk popis fotky 2

Rady a tipy

Mr. Bacteria No. 1-14 známka kvality

Na našom webe môžete nakupovať výrobky značky Mr. Bacteria pod označením Mr. Bacteria No. 1-14. Všetky výrobky značky Mr. Bacteria sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, čo zabezpečuje ich kvalitu, vysokú bakteriálnu silu a funkčnosť. Výrobky Mr. Bacteria sú preverené tisíckami spokojných zákazníkov. Vyskúšajte tiež kvalitu a funkčnosť našich výrobkov. Tešíme sa z Vašej spokojnosti s používaním našich výrobkov. Váš Mr. Bacteria e-shop tím!

Prečo produkty Mr. Bacteria

  • Záruka originality výrobkov
  • Vyrobené z najkvalitnejších surovín
  • Vysoká bakteriálna koncentrácia a účinnosť
  • Doprava od 169 EUR hodnoty nákupu zdarma
  • Celá ponuka výrobkov na sklade
  • Odoslanie objednávky do 24 hod.
  • Tisícky spokojných zákazníkov
všetky produkty

KONTAKTUJTE NÁS

go pay logo bank card
European customer infoline
(communication in English language):
+421 907 840 000
European customer infomail
(communication in English and other languages):
info@mrbacteria.eu
Top