Vyskúšajte dva zaručené tipy, ako udržiavať žumpy a septiky.

Väčšina zákazníkov, ktorí majú na chate, chalupe alebo v rodinnom dome žumpu či septik, sa stretáva s problémami zápachu, čím ďalej častejšieho vyváženia obsahu žumpy a tvorením usadenín a kalov, ktoré sa nedajú odčerpať.

Do septikov a žúmp pritekajú odpady nielen z WC, ale aj z kuchyne, ako sú zvyšky jedál, tuky a usadeniny z kávy, ktoré sa spláchnu pri umývaní riadu. Tieto odpady sa postupne ukladajú v potrubí i nádrži septiku a tvoria usadeniny na dne alebo pevný kal na povrchu žumpy či septiku a sú veľmi problematicky odstrániteľné. Často sa stretávame s tým, že je táto usadenina natoľko tuhá, že fekálne vozidlo odčerpá len dve tretiny alebo polovicu obsahu nádrže a so zvyškom si bohužiaľ neporadí. To má za následok zníženie obsahu nádrže a z toho plynúcu potrebu častejšieho vyváženia, teda vyššie finančné náklady a samozrejme nepríjemný zápach, ktorý vzniká zahnívaním a rozkladom organickej hmoty (kalu) v žumpe či septiku. Ďalším problémom je, že plyny, ktoré vznikajú v nádrži, prebublávajú potrubím cez sifóny až do obydlia a spôsobujú tam nepríjemný zápach. Najčastejšie sa tieto problémy prejavujú v teplých letných mesiacoch alebo pri poklese tlaku vzduchu.

Mr. Bacteria Bio-enzymatické čističe pre Váš SEPTIK a ŽUMPU kúpite  >>> TU <<<

Baktérie a enzýmy, ktoré obsahuje výrobok Mr. Bacteria Bio-enzymatické čističe pre Váš SEPTIK a ŽUMPU zásadne urýchli proces rozkladu. Organický materiál sa rozloží na vodu a oxid uhličitý, ktorý samovoľne unikne do ovzdušia a voda sa dá zo septiku odčerpať.

V prípade, že máte v žumpe či septiku prepad, kadiaľ odteká voda aj s časťou aplikovaných baktérií, odporúčame častejšie dávkovanie, cca raz za 7 dní. Na čistenie odpadov, sifónov a potrubí odporúčame použiť prípravoky Mr. Bacteria Bio-enzymatické čističe pre Váš SIFÓN alebo LAPAČ TUKOV. Tieto prípravky nijako neovplyvňujú a neznižujú účinnosť prípravku Mr. Bacteria Bio-enzymatické čističe pre Váš SEPTIK a ŽUMPU. Zásadnou chybou je naopak používanie prípravkov, ktoré obsahujú chlór alebo lúh, pretože tieto prípravky ničia všetky baktérie - tie, ktoré máte prirodzene v septiku či žumpe, aj tie pridané na pomoc s rozkladom, odpad začne veľmi zapáchať a zastaví sa proces rozkladu organického odpadu. Nejakú dobu potom trvá, než sa obnoví správny chod žumpy alebo septiku.

Mr. Bacteria Bio-enzymatické čističe pre Váš SEPTIK a ŽUMPU kúpite  >>> TU <<<

Rady a tipy

Mr. Bacteria No. 1-14 známka kvality

Na našom webe môžete nakupovať výrobky značky Mr. Bacteria pod označením Mr. Bacteria No. 1-14. Všetky výrobky značky Mr. Bacteria sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, čo zabezpečuje ich kvalitu, vysokú bakteriálnu silu a funkčnosť. Výrobky Mr. Bacteria sú preverené tisíckami spokojných zákazníkov. Vyskúšajte tiež kvalitu a funkčnosť našich výrobkov. Tešíme sa z Vašej spokojnosti s používaním našich výrobkov. Váš Mr. Bacteria e-shop tím!

Prečo produkty Mr. Bacteria

  • Záruka originality výrobkov
  • Vyrobené z najkvalitnejších surovín
  • Vysoká bakteriálna koncentrácia a účinnosť
  • Doprava od 169 EUR hodnoty nákupu zdarma
  • Celá ponuka výrobkov na sklade
  • Odoslanie objednávky do 24 hod.
  • Tisícky spokojných zákazníkov
všetky produkty

KONTAKTUJTE NÁS

go pay logo bank card
European customer infoline
(communication in English language):
+421 907 840 000
European customer infomail
(communication in English and other languages):
info@mrbacteria.eu
Top